Доставка

 

 • Доставка продуктів та напоїв здійснюється щодня з 8:00 до 22:00

 • Доставка здійснюється в межах м. Херсон та м. Миколаїв

 • Доставка піци та суші/ролів здійснюється щодня з 11:00 до 22:00 (тільки по м. Херсон)

 • Доставка розливного пива здійснюється щодня з 8:00 до 22:00 (тільки по м. Херсон)

 • при замовленні на суму менше 500 грн. вартість доставки - 50 грн.

 • при замовленні на суму 500 грн. і більше вартість доставки - 20 грн.

 • замовлення можна оформити по мобільному телефону (050) 255-50-00.

 • замовлення можна оформити онлайн на сайті https://www.suhoyzakon.com.ua

Способи оплати

 

 • готівкою кур'єру при отриманні замовлення

 • on-line на сайті https://www.suhoyzakon.com.ua (може стягуватись комісія банку-партнера)
   

Умови доставки

Терміни та визначення

Сервіс - інтернет-ресурс, розташований за адресою: https://www.suhoyzakon.com.ua, і / або мобільний додаток "Сухой Закон" для смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв, які надають користувачу Сервісу можливість здійснити пошук і замовлення товарів на умовах , передбачених в угоді.

Користувач - будь-яка повнолітня дієздатна фізична особа, яка виявила добровільне бажання оформити Замовлення.

Замовлення - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при розміщенні заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.

Продавець - юридична або фізична особа, яка здійснює послуги реалізації товару, громадського харчування за допомогою: виробництва і реалізації товару, і організації його доставки.

Товар - харчова продукція та / або напої, замовлення яких здійснюється за зразками, представленими в сервісі.

Доставка - надання послуги з доставки Товарів Користувачеві на основі Замовлення.

Контент - зображення, текстові, аудіо- та відеоматеріали, а також інші об'єкти авторських і (або) суміжних прав, а так само які є такими інформація і повідомлення будь-якого характеру, доступні в сервісі.

1.1. У разі замовлення Доставки Продавець зобов'язується виконати Доставку за адресою і в терміни, зазначені в замовленні. Продавець має право залучати до здійснення Доставки третіх осіб без згоди Користувача.

1.2. Користувач усвідомлює і приймає той факт, що терміни Доставки, зазначені в замовленні, є орієнтовними. Реальні терміни Доставки можуть бути змінені з причин не залежних від Продавця.

1.3. Користувач згоден прийняти від співробітника Продавця або уповноваженої ним особи замовлені Товари за адресою, вказаною ним при розміщенні Замовлення.

1.4. Товари вручаються Користувачеві або іншій особі, зазначеній при оформленні Замовлення.

1.5. Продавець не здійснює повернення коштів, у разі, якщо Товари були доставлені за адресою і в терміни, встановлені в замовленні, але не були вручені Користувачеві з причин, не залежних від Продавця, в тому числі:

1.5.1. відмова Користувача від приймання Товарів належної якості;

1.5.2. неправильно вказана адреса Доставки;

1.5.3. в призначений час в межах 15 хвилин за вказаною адресою ніхто не прийняв доставлені Товари та при цьому за телефонним номером, вказаним в замовленні, ніхто не відповів.

1.6. У разі недоставки Товарів Продавець зобов'язується виплатити Користувачу вартість передплаченого Замовлення, після отримання від Користувача відповідного повідомлення і підтвердження співробітником Продавця або уповноваженої ним особи факту недоставки замовлених Товарів.